Amerikali Turk

Classifieds

Düğün Dansı Dersi

Size özel bu günde, seçtiğiniz müzik eşliğinde yapacağınız ilk dans ile hem kendinize hem sevdiklerinize daha farklı ve anlamlı bir gece yaşatabilirsiniz.

Seçtiğiniz müzik türüne göre belirlenen ve size özel hazırlanan dans koreografinizi öğrenirken derslerin ne kadar kolay ve eğlenceli geçtiğini görecek ve şaşıracaksınız. Alacağınız kısa bir eğitimle, ilk dansınız korkulu bir rüya olmaktan çıkıp, tatlı bir anıya dönüşecek.

Sevdiğiniz ve sevebileceğiniz tüm dans şarkıları, repertuarımda vardır. Siz dileğiniz şarkıyı seçin yada, kendi şarkınız varsa onunla gelin ben de sizlere süper düğün dans koreografinizi hazırlayayım.

Düğün dansı dersi için önerilen süre 2 aydır. Ancak birkaç ay zaman ayıramayacaksanız,  4-6 saatlik düzenli bir dersin yanında, müstakbel eşinizle yapacağınız provalarla izleyicilerinizin gözünde unutamayacakları bir dans ziyafeti sergileyebilirsiniz.

HAKKIMDA:

13 senedir Istanbul'da ve New York'ta pek çok dans okulunda dans eğitmenliği yaptım. New York'taki Peridance Capezio Center, Champions Dance Studios ve Istanbul'daki Arif Alaşan Dans Estetik Merkezi bunlardan bir kaçı. Ayrıca profesyönel dansçı olarak, Amerika'da çeşitli eyaletlerde ve uluslarası platformlarda gösterilere çıkmaktayım. Referanslar mevcuttur.