Amerikali Turk

Öldü, doğurdu dirildi

  • December 31, 2009 1:04 AM
Tracy Hermanstorfer doğum yaparken öldü. Doktorlar genç kadının bebeğini sezaryen ile alırken bir mucize gerçekleşti ve Tracy Hermanstorfer hayata döndü

Colorado Springs kentinde bir kadın, geçen perşembe günü doğum yaptığı sırada kalbinin 4 dakikalığına durmasının ardından bebeğini hayata getirdi ve sonra yeniden yaşama döndü.

Nefes alışverişi duran, nabzı atmayan ve hiçbir hayati belirti göstermeyen 33 yaşındaki Tracy Hermanstorfer, klinik olarak ölü kabul edildi. Halen zayıf bir şekilde olsa da kalp atışları duyulan erkek bebek ise gerçekleştirilen sezaryen ile dünyaya getirildi. Ancak, bebeğin doğumu esnasında mucizevi bir olay gerçekleşti ve Tracy Hermanstorfer hayata döndü.

‘Uykuya daldım’
Genç kadının neden öldüğünü ve hayata geri dönmeyi nasıl başardığını açıklayamayan doktorlar, olay karşısında büyük şok yaşadı. Doğumdan sonra gazetecilere konuşan baba Mike Hermanstorfer, yaşananları “Tanrı’nın mucizesi” olarak değerlendirdi. Tracy ise yaşananlar sırasında kendini uykuya dalmış gibi hissettiğini söyledi. Hem annenin hem de Coltyn adı verilen bebeğin sağlık durumlarının çok iyi olduğu öğrenildi.