Amerikali Turk

Beşiktaş USA’den 11 Kasım`da görkemli balo

  • October 26, 2017 10:06 AM

 

11 Kasım 2017, Cumartesi gecesi Beşiktaş USA Derneği 15. Şampiyonluğunu kutlamaya hazırlanıyor. Balo, New York`un tarihi opera binalarından biri olan Grand Prospect Hall’de gerçekleştirilecek. Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman, Amerika’daki Beşiktaş taraftarlarını bu sene de yalnız bırakmayarak balomuza onur konuğu olarak katılacak. Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Gökhan Tepe ise iki saat sürecek canlı performansı ile konuklarımıza unutulmaz bir gece yaşatacak.  

 

Türk - Amerikan iş ve siyaset dünyasından birçok konuğun yanı sıra Türkiye’nin BM Nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Feridun Sinirlioğlu ve T.C. New York Başkonsolosu Ertan Yalçın da balonun davetlileri arasında yer alıyor. Ayrıca, Amerikalı dostlarımızdan Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams, NY Congressman Hakeem Jeffries ve NY Senatörü Jesse Hamilton da baloya katılıp hem Türk toplumuna seslenecek hem de Beşiktaş`ın şampiyonluğunu kutlayacaklar.

besiktas usa balo, fikret orman,hakan altun, tuba ozay, bjk, balo,karakartal

Türk Amerikan toplumunun en görkemli ve kalabalık baloları arasında gösterilen Beşiktaş USA balosu biletlerinin çoğu haftalar öncesinde tükendi. Konuklarımız lezzetli ikramlarla etkinliğin tadını çıkarırken bir yandan da çekilişlerle sürpriz hediyeler kazanma fırsatı bulacaklar.

 

Balo iletişim:

Barış Kayadelen: (917) 565-5970

Zümrüt Ayyıldız:  (917) 480-9542

Tarih: 11 Kasım 2017, at 19.03

Yer: Grand Prospect Hall

Adres: 263 Prospect Ave, Brooklyn, NY, 11215