Amerikali Turk

Tarkan'ın annesi ve eşi Pınar Dilek arasında kavga çıktı

  • May 15, 2017 12:37 PM

Megastar Tarkan ve Pınar Dilek büyük bir aşkla evlendi, magazin dünyası günlerce onların düğününü konuştu. Ama o gecenin hatırası konusunda Tarkan'ın annesi ve Pınar Dilek arasında kavga çıktı, gelin kaynana papaz oldu. Bakın Tarkan'ın annesi Neşe Tevetoğlu ve Pınar Dilek neden kavga etti. Tarkan gelin kaynana arasında kalacak gibi.

Takvim'in haberine göre megastar Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, gelinliğini ihtiyacı olan bir yakınına verdi. Ama Neşe Tevetoğlu buna karşı çıktı, vermesini engellemek istedi.

Kayınvalide Neşe Tevetoğlu, "Uğursuzluk getirir" diye itiraz edince gelin - kaynana arasında tartışma yaşandı. Tarkan, annesi ve eşinin arasında kaldı.

Pınar Dilek'in bu olaylı gelinliği ünlü İspanyol gelinlik markası Pronovias’a ait. Tarkan’ın smokini ise modacı Hatice Gökçe tarafından hazırlanmıştı.

Küçüklüğünden beri büyük bir Tarkan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek, beş yıl önce Tarkan’ın Almanya konseri sonrasında ünlü sanatçı ile tanışmış ve arkadaşlık ile başlayan ilişkisi kısa sürede aşka dönüşmüştü.