Amerikali Turk

Öpüşürken yakalanan evli Tamer Levent'in eşi çok ünlü siyasetçinin kızı!

  • August 22, 2017 1:38 PM

En son Cesur ve Güzel dizisinde Tahsin Korludağ karakteri ile ekranlara gelen Tamer Levent önceki akşam bir genç kadın ile öpüşürken yakalanmıştı. Kameraları görür görmez afallayan Tamer Levent çok sert çıkışmıştı. Evli ve iki çocuk babası olan Tamer Levent, 'aldatma' olayına ilişkin henüz bir açıklama yapmadı. Tamer Levent'in eşi ise kendisinden daha ünlü. Bakın herkesin merak ettiği o eş kim çıktı.

Önce Tamer Levent'in gündeme bomba gibi düşüren skandala çevirelim objektiflerimizi. 66 yaşındaki oyuncu Tamer Levent, önceki gece bir mekanda buluştuğu genç set arkadaşıyla öpüşürken kameralara yakalandı. Evli ve iki çocuk babası olan Tamer Levent'in genç kızın dudaklarına yapışmış haldeki bu görüntüsü bomba etkisi yarattı.

Flaşların patlaması ile irkilerek başını kaldıran Tamer Levent şoke olmuş bir yüz ifadesiyle böyle yansımıştı. Karısını aldatırkenn yakalanan Tamer Levent'in cephesinden olaya ilişkin henüz bir açıklama gelmezken gözlerin çevrildiği eşi ise çok tanıdık bir isim çıktı.

Tamer Levent'in eşi Türk siyaset tarihinin önemli isimlerinden eski başbakan yardımcısı İsmet Sezgin'in kızı Seynan Levent. Babası ile olduğu kadar Seynan Levent TRT'deki sunuculuk günleri ile izleyicininin tanıdığı bir isim.

Bir dönem çok sayıda projeyle TV dünyasına damga vuran Seynan Levent, sunucu, program yapımcısı, televizyon yönetmeni ve televizyon muhabiri olarak tanınıyor.

1982 yılında evlenen Seynan Levent ile oyuncu eşi Tamer Levent'in uzun soluklu evliliklerinden 2 çocukları bulunuyor. Tamer Levent'in kızı yaşındaki bir genç kızla basılmasına eşinin tepkisi merak ediliyor.

TV programcısı Seynan Levent, ihanet olayının üzerine sosyal medya hesabını kapattı.