Amerikali Turk

Nusret herkesi kandırmış! Meğer...

  • September 06, 2017 3:21 PM
  • (1 votes, avg. 5 from 5)

Narcos'un üçüncü sezonunda Nusret'in de yer aldığı haberleri yapılmıştı. İşin aslı ortaya çıktı. Nusret, Narcos'ta oynuyor mu? İşte cevabı...

Fenomen kasap Nusret'in, Narcos dizisinin 3. sezonuna konuk olduğu haberleri yapılmış, hatta Nusret'in yer aldığı kısa bir tanıtım filmi de yayınlanmıştı. Habertürk yazarı Mustafa Doğan, Narcos 3. sezonu izledi ve Nusret'in dizide yer alıp almadığını yazdı.

Nusret’in Narcos balonu söndü Etleri tokatlayan adam Nusret’in kasaplıktan ikonluğa geçişi hepimizin gözleri önünde yaşandı. Neresinden bakarsanız bakın bir başarı öyküsü onunki. Birçok insana örnek olacak, ilham verecek türden bir öykü. Ama bizim konumuz o değil…

Tuz serpme hareketiyle şöhretinin ülke sınırlarını aşması çok hızlı gelişti Nusret’in.

Sonra aynı hızla, dünyaca ünlü dizi ‘Narcos’ta konuk oyuncu olduğu haberi geldi.

Açıkçası başta şüpheyle yaklaştım ama setten fotoğrafları görüp “Kolombiya’ya gitti, konuk oyuncu oldu” haberlerini okuyunca saygı duydum kendisine.

Çünkü bahse konu olan, dünyada milyonlarca insanın hayranlıkla izlediği, ki onlardan biri de benim, gerçekten fenomen bir diziydi.

Lakin, televizyon dünyasında hiçbir şey göründüğü gibi değildir! Bu hikâyede de öyle olmadığı dizinin üçüncü sezonunun 1 Eylül’de yayınlanmasıyla ortaya çıktı.

Önce Nusret’li tanıtım servis edildi sosyal medyada. Cali kartelinin patronlarına et pişirip elleriyle servis etti. Tabii o meşhur hareketini de yaparak. Tanıtımı ve Nusret’in oyunculuğunu çok başarılı bulduğumu belirtmeliyim.