Amerikali Turk

Işın Karaca ilk kez konuştu 'Aldattı, dövdü artık yeter!'

  • October 30, 2017 11:29 AM

Uzun zamandır Işın Karaca ve Sedat Doğan gündemden düşmüyor. Brezilya'da olan ve oradan gelmeyen Sedat Doğan ile ilgili bomba iddialar ortaya atılmıştı. Demet Akalın'a borcu olan ve Işın Karaca tarafından ödenen o para gündem olmuştu. Üstüne Sedat Doğan'ın Brezilya'da uyuşturucu batağına yakalanması ve Türkiye'ye dönememesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Konu hakkında açıklama yapmaktan çekinen ünlü sanatçı Işın Karaca ilk kez konuştu. Sedat Doğan hakkında bomba sözler söyleyen Işın Karaca adeta kendini tutamadı.


Işın Karaca'ya muhabirler eski eşi, kızı Mia'nın (6) babası Sedat Doğan'ın perişan durumdaki halini hatırlattı. "Kızınızı babasına göstermediğiniz doğru mu?" diye sordu.

2011-2013 arasında evli kaldığı Sedat Doğan hakkında konuşmama kararı alan Işın Karaca bu soru üzerine patladı!

Işın Karaca şöyle feryat etti: Sedat'ın son görüntüsünü izleyince içim burkuldu. Kızımın, babasıyla 18 yaşına kadar görüştürülmeme kararı var.

Çünkü Sedat uyuşturucu kullanıyor, yaşam tarzı normal değil, müptezel. Çocuğumu koruma altına almak zorundayım. Boşanırken perişan olmasın diye ona mal verdim. Bir milyon TL'lik borcunu ödedim. Üstelik beni aldattı, dövdü.

Bu haldeki bir adama kim çocuğunu göstermek ister? Sustukça üzerime geliniyor. İşte gerçekler bu. Daha ne yapayım, biri bana söylesin.

Şimdi yakınları kanallara çıkıp ‘Sedat kızını göremiyor' diye feryat ediyor. Yaptıkları çok ayıp.

Işın Karaca "Kızım artık Tuğrul'a ‘Baba' diye sesleniyor" dedi. Çift 2016'da evlenmişti.

Sedat Doğan Brezilya'da hırsızlık yaparken yakalanmıştı.