Amerikali Turk

Cem Korkmaz'ın intiharının ardından Şahan Gökbakar'dan duygusal paylaşım

  • November 02, 2017 2:21 PM

G.O.R.A filminde unutulmaz "Bir cisim yaklaşıyor komutanım" repliğini söyleyen Muhittin Korkmaz'ın oğlu; Youtuber Cem Korkmaz intihar etti. Recep İvedik 4'te Halil İbrahim karakterini canlandıran Korkmaz'ın ölümü üzerine Şahan Gökbakar "Başımız sağolsun" dedi. Peki ama sinema izleyicisinin komedi filmleriyle hatırladığı, Youtuber Cem Korkmaz kimdir?


Recep İvedik 4 filminin güldüren oyuncusu, YouTube'da yayınladığı videolarla tanınan Cem Korkmaz Üsküdar'daki evinde ölü bulundu. Polis, Korkmaz'ın kendini asarak intihar ettiği ihtimali üzerinde duruyor.

Recep İvedik 4 filminde Halil İbrahim karakterini canlandıran ve 'cep herkülü' olarak da bilinen oyuncunun ölüm haberi üzerine Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı.

Cem Korkmaz, G.O.R.A, Recep İvedik 4, Youtuber Cem Korkmaz

Cem Korkmaz ile filmden çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Gökbakar "Ahhhhh be güzel kardeşim...Hâlâ inanamıyorum böyle bir şey olduğuna. Anlayamıyorum!!! Acılı ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun..." dedi.

Peki ama sinemada komedi filmleriyle tanınan, Youtuber Cem Korkmaz kimdir?

'Yap yap' ve 'Oha Diyorum' Youtube kanallarında popüler olan Cem Kormaz, buradaki çalışmalarının ardından 'Ben Cem' adındaki kanalıyla Youtube kariyerine devam ediyordu.

Cem Korkmaz, G.O.R.A, Recep İvedik 4, Youtuber Cem Korkmaz

Genelde pozitif enerjisi ve eğlenceli tavırlarıyla izleyicilerinden tam not alan Cem Korkmaz, 1987 yılında Bursa’da dünyaya geldi.

İlk ve Orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Cem Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosu'nda eğitim aldı.

A.R.O.G'ta 'Bir cisim yaklaşıyor komutanım' repliğiyle bilinen usta oyuncu Muhittin Korkmaz‘ın oğlu olan Youtuber; Recep İvedik 4, Bekle Beni Yarın, Diğer Yarım ve Bizim Ev fimlerinde rol aldı.


İstanbul Üsküdar'da oturan Korkmaz; Düşsefer, Ziggurat Ya Da Piçler ve Clown Sketch gibi tiyatro oyunlarında rol aldı.

Aynı zamanda hayvansever olan Cem Korkmaz önüne sürekli su ve mama bıraktığı evinin bir penceresini sürekli açık tuttuyordu.