Amerikali Turk

Meghan Markle: Ivanka Trump her zaman farklıydı

  • December 11, 2017 2:22 PM

Prens Harry’nin nişanlısı Meghan Markle’ın 3 yıl önce Ivanka Trump ile yaptığı röportaj yeniden gündeme geldi.

İngiltere tahtında altıncı sırada olan Prens Harry’nin nişanlısı Meghan Markle’ın, 2014 yılında ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump ile e-posta üzerinde gerçekleştirdiği röportaj yeniden gün yüzüne çıktı.

ABD’li oyuncu, nişanlanmasının ardından yayın hayatına devam etmeyen "The Tig" isimli yaşam bloğunda yer verdiği röportajında Ivanka Trump’tan övgüyle söz ediyor.

Geleceğin Sussex Düşesi, ABD’nin bir numaralı ailesini çocukluğundan beri takip ettiği belirtilirken, aynı yaşta olduğu Ivanka Trump’a hayran olduğu iddia edildi.

Çocukluğu ABD’nin California eyaletinde geçen Markle’ın röportajında Ivanka Trump ile ilgili şu ifadeler yer alıyor:

“Biraz vakit ayırıp Ivanka Trump’ı düşünelim. Şüphesiz ki şaşırtıcı derecede güzel, aynı zamanda zeki ve anlayışlı. Babasının şöhretinin gölgesinde kalmayıp kendi imparatorluğunu yaratmayı başardı. Ivanka’yı her zaman yaşıtlarından farklı hatırlıyorum."

"Ayrıcalıklı ailelerden gelen kadınları vurmak o kadar kolaydır ki.. Ama her zaman Ivanka'nın farklı olduğunu hatırlıyorum. O ergenken kendi durumundaki yaşıtları gibi masaların üzerinde dans etmiyor ya da pop müzik albümleri çıkarmıyordu.”

Prens Harry ve Meghan Markle'ın mayıs ayında evleneceği duyurulmuştu.