Amerikali Turk

7 gün yoğun bakımda can çekiştim

  • December 15, 2017 1:00 PM

Robbie Williams, beyninde tespit edilen bir kan pıhtısı nedeniyle bir hafta kadar yoğun bakımda kaldığını açıkladı. Williams, bu rahatsızlığı nedeniyle Rusya turnesini iptal etmek zorunda kaldı.

Robbie Williams, beyninde görülen anormallikler üzerine acilen hastaneye kaldırıldığını ve yedi gün yoğun bakımda kaldığını söyledi.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan 43 yaşındaki sanatçı, beynindeki sorun nedeniyle eylüldeki Rusya turnesini iptal etmek zorunda kalmış.

Williams, 2 Eylül'de İsviçre'nin Zürih kentindeki konseri öncesinde kulisteyken sol kolunda uyuşma hissettiğini ve nefes alamadığını söyledi.

Ünlü şarkıcı o anları şöyle anlattı: "Başım ağrıyordu ve nefes almakla ilgili sorunlarım vardı. Derin nefes alamıyordum."

Robbie Wililams, hemen bir doktor çağrıldığını, doktorun muayenesinin ardından sahneye çıkabildiğini söyledi.

Ancak Williams, Heavy Entertainment Show adlı turnesinin bu konserinden sonra bile sol kolundaki uyuşukluğun düzelmediğini fark etti.

Acilen Londra'ya geri dönen Robbie Williams bir dizi sağlık testinden geçirildi.

Williams, "Çok sayıda kan testi yapıldı, birçok görüntüleme yöntemleriyle kalbim ve beynim incelendi. Sonuçta bazı anormallikler bulundu. Doktorlar beynimde kan pıhtısı tespit etti" diye konuştu.

O dönemde çok korktuğunu ve kontrolün kendi elinden gittiğini belirten Robbie Williams yedi gün boyunca yoğun bakımda tedavi alında tutulduğunu da söyledi.

Robbie Williams bu sürecin sonunda yenilmez bir adam olmadığını, kendine iyi bakması gerektiğini fark ettiğini söyledi.

Williams, Türk asıllı Ayda Field ile evli. Çiftin iki çocuğu bulunuyor.

Williams'ın rahatsızlığında eşi Ayda Field, 3 ve 5 yaşlarındaki çocukları Teddy ve Charlie ile ABD'de bulunuyordu.

Williams, rahatsızlığının ardından pilates ve yogayı içeren bir egzersiz programına başladı.