Amerikali Turk

Hayattaki en büyük hatalarımdan biri...

  • December 18, 2017 2:07 PM

Dokuz yıldır evli olan Mustafa Sandal ve Emina Sandal boşanıyor mu? Ayrılık nedeni olarak çeşitli iddialar ortaya atılınca ünlü çift karşılıklı açıklamalar yapmıştı. Mustafa Sandal "Evliliğimiz değerlendirme aşamasındayız" derken Emina Sandal ise "Zaman zaman çözme ihtiyacı duyduğumuz sorunlarımız olabiliyor" demişti. Bu açıklamaların ardından sosyal medyadan bir de paylaşım yapan ve "Hayattaki en büyük hatalarımdan biri..." sözleriyle başlayan Emina Sandal'ın sözleri ilişkilerine gönderme olarak yorumlandı.

Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal'ın boşanacağı iddia edilmişti. İlk olarak Mustafa Sandal, eşinden ‘yaptığı müsrifliklerden dolayı boşanmak istediği ve beş aydır eve gitmediği’ haberlerine tepki göstermişti. Evliliklerini değerlendirme aşamasında olduklarını söyleyen 47 yaşındaki şarkıcı, Twitter’dan açıklamada bulunmuştu.


Sandal “Çocuklarımın annesi, kıymetlim Emina Sandal’la özel hayatımızın bize özel kalmasını istiyoruz. ‘Para yüzünden’ kavga ettiğimiz ve ‘Emina’nın çocuklarını terk edeceği’ iddiaları doğru değil" demişti.

Sandal şu sözleri dile getirmişti: "Bu denli uzun süreli her ilişkide olabileceği gibi bizim de zaman zaman çözme ihtiyacı duyduğumuz sorunlarımız olabiliyor. Biz bu süreçte sevgili eşimle, ailemiz ve çocuklarımız için en doğru kararı vereceğiz”

Instagram’dan, şarkıcıyla fotoğrafını paylaşan Emina Sandal ise, “Hakkımda çıkan iddialar külliyen yalan. Ben bir kadınım ve anneyim, herkes gibi saygıyı hak ettiğime inanıyorum. İleriye dönük aldığım bütün kararlarım sadece ve sadece benimdir. Kimseyi ilgilendirmez” ifadelerini dile getirmişti.


35 yaşındaki şarkıcı şöyle konuşmuştu: "Günlerdir hakkımda çıkan yalan yanlış iddialar beni çok üzmektedir. Ben zaten yıllardır Sırbistan’da kariyeri olan biriyim. Kariyerim uğruna Türkiye’yi ve çocuklarını terk edeceğim iddiaları doğru değildir… Bir anne çocuklarını terk edebilir mi? Ben Sırbistan’da çalışıyorum zaten uzun yıllardır işimden ötürü Türkiye ve yurtdışına gidip geliyorum. Türkiye’de ailemle yaşıyorum. Çocuklarım nerede mutluysa bir anne olarak ben de orada olmaya devam edeceğim"

"Türkiye Cumhuriyeti’nin pasaportunu taşıyorum, iki vatanım var ve bununla gurur duyuyorum. Bugün tekrardan hakkımda çıkan “Para yüzünden kavga ettiler” söylentisi külliyen yalan. Benimle alakalı çoğu haberlerden biri gibi yalan! Bir de bir kadının dekorasyon sevmesi ve yuvayı güzel yapması boşanma nedeni nerede oldu? Ne zaman suç olmaya başladı?"

"Merak ediyorum ki sonradan çıkacak olan haberler benim spor yapmam mı olacak? Evet ben yıllardır ülkemde bir pop yıldızıyım ama unutulmasın ki ben bir kadınım, anneyim. Herkes gibi saygıyı hak ettiğime inanıyorum. İleriye dönük aldığım bütün kararlarım sadece ve sadece benimdir… Kimseyi de ilgilendirmez. Aramızdaki tek muhabbet müzik, güzellik ve aşk olsun. Çünkü sonuçta hepimiz zorluklarla kendimiz mücadele ediyoruz. Bari güzel şeyler yapalım. Bu tür açıklamaları hayatımda yapmadım, yapmaktan da hoşlanmıyorum ama bunu ilk ve son kez vurgulayacağım…"

Bu gelişmelerin ardından Emina Sandal, Instagram’da oyuncu Heath Ledger’a ait bir sözü paylaştı.

“Hayattaki en büyük hatalarımdan biri, insanların benim onlara gösterdiğim sevgiyi bana göstereceklerine inanmaktı” sözlerinin yer aldığı bu paylaşım sıkıntılı giden ilişkiye ve Mustafa Sandal’a gönderme olarak yorumlandı.