Amerikali Turk

Seçkin Piriler 7 yaşındaki oğlunu evden mi kovdu?

  • December 19, 2017 1:05 PM

Kaan Tangöze ve manken oyuncu Seçkin Piriler'in 2010 yılında hayatlarını birleştirmesi ile başladı. Seçkin Piriler'in hamile olduğunun belli olmasının ardından çift nikah masasına oturmuştu.

2010 ve 2016 yılları arasında evli kalan çiftin daha sonra ikinci çocukları Volkan dünyaya gelmişti. Ancak daha sonra işlerinde hiç göründüğü gibi olmadığı anlaşılmış ve skandallar peşi sıra patlamıştı.

 

Ortaya atılan son iddia ise çok vahim. Kaan Tangöze ile 2016 yılında resmi olarak yollarını ayıran Seçkin Piriler'in çocuklarına kötü davrandığı hatta büyük oğlu Hakan'ı geçtiğimiz günlerde evden gönderdiği haberleri gündeme bomba gibi düştü.

İddialara göre; Seçkin Piriler 'artık dayanamıyorum' diyerek 7 yaşındaki oğlunu evden kovdu. Kaan Tangöze ise Hakan'ı alarak Gayrettepe'de bir otele yerleşti.

Kaan Tangöze'nin uğruna evliliğini bitirdiği Kıvılcım Ural, Instagram sayfasında paylaştığı mesaj ile kafaları karıştırdı.

"Duyduklarıma inanamıyorum. Biz insanoğluna neler oldu... Ebeveynlerin çocuklarına yaptıkları şiddet haberlerini aldıkça deliriyorum, çocuklarını maddi manevi kullanmak için onları istismar etmelerine şu genç yaşımda ben katlanamıyorum. Onları düşünmekten ben uyuyamadım. Sadece doğurmak ile ana olunmuyor. Neden doğum kontrol hapları var hiç düşündünüz mü? Biz gençler neden şapır şapır onlardan yutuyoruz? Mesela bir eğitim yöntemi yok mu 'doğru bir ebeveyn' olmak için? Sen kendini yapamadıysan çocuğun ne günahı var? Herkes gider evlat kalır. Hiç bir çocuk hiç bir ilişkinin garantisi değildir. Hiç bir çocuk sizin hayatınızı kurtarmak için dünyaya gelmez. Çocuklar bu dünyanın geleceği biricik pırlanta taneleridir. Kendi başarısızlığınızın cezasını çocuklarınıza çektiremezsiniz. Ben artık şiştim! Göstermelik sevgi karelerinin ardında yatan karanlık sırları işitmekten bıktım! Bu mesajımı okurlar da utanırlar belki. Evlatlarına sımsıkı sarılırlar. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve doğru yolu bulun! Doğru yolu kimin gösterdiğinin bir önemi olmasın sizin için..."