Amerikali Turk

Kim Kardashian nasıl bu kadar ünlü oldu?

  • December 29, 2017 3:00 PM
  • (1 votes, avg. 1 from 5)

Kim Kardashian, ünlü yıldızların asistanı oldu.2000'lerin başında Cindy Crawford, Selena Williams, Lindsay Lohan, Brandy ve Paris Hilton gibi ünlü şöhretler için stilistlik ve asistanlık yapmaya başladı. Ama o da, en az ünlü müşterileri kadar şöhret elde etmek istiyordu.

Herhalde, Kim Kardashian’ı meşhur edenin Paris Hilton olduğunu bilmeyeniniz kalmamıştır. Peki bu nasıl oldu? Paris’in yanında gözüke gözüke meşhur olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz.

Öncelikle Kim Kardashian, işe Paris Hilton’un "kişisel asistanı" olarak başladı.

Gerektiğinde onun ayaklarını ovuyor,

Kıyafetlerini temizliyor, düzenliyor ve yerleştiriyordu.

Ona kendisininki ile uyumlu (ama nispeten daha az gösterişli) kostümler giydiriyordu.

Hilton, Kim’i yanında gezdiriyordu gezdirmesine ama sırnaşmasına da asla izin vermiyordu. 

Yeri geldiğinde de haddini bildiriyordu. Zaman zaman ona nerede durması gerektiğini söylüyordu.

Tüm bunlar olurken Kim, Paris’in dolabını temizlemeye ve düzenlemeye devam ediyordu.

Paris, bazen sırf kendi eğlencesi için onu zor durumda bırakıyordu. Kim'i, ondan pek de haz etmeyen Justin Timberlake ile aynı ortama sokup konuşmaya zorluyordu.

Bazı zamanlar ise Kim, onun için adeta görünmez oluyordu. Özellikle de kız kardeşi Nicole ile birlikte iken...

Kız kardeşi Nicole ile birlikteyken, çoğunlukla Kim ile dalga geçiyor...

Paris için Kim Kardashian, yanında gezdirdiği bir süs köpeğinden farksızdı.

İlginin merkezinde her zaman Paris Hilton vardı çünkü o popülerdi!

Kim Kardashian’ı o yaratmıştı ve bunu kimseden saklamıyordu.

Nasıl oldu bilmiyoruz ama Kardashian, zamanla Paris’in en yakın arkadaşlığına terfi etti. Hem de tam zamanlı olarak! İstediği üne kavuşana kadar da bu böyle devam etti. Fakat artık o kadar da yakın değiller! Sözde, ikilinin arkadaşlıkları halen devam ediyor. Halen birbirlerinin doğum günlerini kalpçikli mesajlarla kutluyorlar.

2007 yılında Kim ve ünlü R & B şarkıcısı sevgilisi Ray J'nin seks kasedi basına sızdırıldı. Kim ve sevgilisi ise kasedin basına sızdırıldığını iddia etmelerine rağmen, 5 milyon dolarlık bir anlaşma imzalayarak kasedi bir şirkete sattılar. Böylece Kim Kardashian, hayal ettiği üne yavaş yavaş yaklaştı...

Sızdırılan kasedinden sadece 8 ay sonra, Kardashian ailesinin yer aldığı bir reality show başladı ve hemen başarı elde etti.

Asistan olarak ünlülerle samimi olma yolunda hızla ilerledi ve gezegenin en tanınmış kadını haline geldi! Birçok kişi haklı olarak onun bu hızlı yükselişine anlam veremese de, Kardashian'ların artık çok ünlü bir aile oldukları, su götürmez bir gerçek!