Amerikali Turk

Aslı Enver'den kötü haber sete ara verildi

  • January 11, 2018 10:05 AM
  • (1 votes, avg. 5 from 5)

Star TV'deki İstanbullu Gelin'in Süreyya'sı Aslı Enver, evde düşüp dizini incitti. Enver, yaşadığı kaza sonrası üç gün sete gidemedi ve çekilmesi gereken sahneleri ertelendi. Güzel oyuncuya bu süre içinde evde sevgilisi Murat Boz baktı. Öte yandan Enver, önceki günlerde de Hande Erçel açıklamasıyla gündeme gelmişti. Aslı Enver'in, 'Demet Akbağ-Hande Erçel' polemiğinin hatırlatılması üzerine "Hande'yi tanımıyorum" dediği iddia edilmişti.


Oyuncu, önceki gün yaptığı açıklamada, sözlerinin çarpıtıldığını dile getirdi. Bir yanlış anlama olduğunu vurgulayan 33 yaşındaki Aslı Enver, "Çok üzüldüm. Sözlerim yanlış anlaşıldı. Kendisine telefon açıp bunu açıkladım, o da beni anladı. Hiçbir sorunumuz yok, öpüştük koklaştık" dedi. Peki Aslı Enver nasıl bu kadar ünlü oldu merak ediyor musunuz? Gelin hep birlikte güzel oyuncunun geçmişine bir göz atalım...


ASLI ENVER KİMDİR? Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra'da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğdu. Bir abisi bir kız kardeşi vardır. Tekstilci Babası bir Kıbrıs Türk'üdür. Annesi Dilek hanım eğitim için Türkiye'den Londra'ya gittiğinde babasıyla orada tanışıp evlenmiş. İlkokulu Londra'da okuyan Aslı Enver, 1996 yılına kadar orada yaşadıktan sonra 12 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul'a taşındı.


Pera Güzel Sanatlar Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2003 yılında "Hayat Bilgisi" adlı dizide oynadı, 2007 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başlayan "Kavak Yelleri" adlı gençlik dizisinde başrolde Mine Ergun karakterini canlandırdı.

 

2012 yılında yine başrolde "Suskunlar" dizisinde oynadı. 2013 yılında da "Kayıp" dizisinde ve "Tamam Mıyız?" sinema filminde oynadı. Güzel oyuncu şu sıralar İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterini canlandırmaktadır.


Aslı Enver, Murat Boz'la birlikte rol aldıkları "Kardeşim Benim" filminin setinde tanışmış ve ikili aşk yaşamaya başlamışlardı.