Amerikali Turk

ABD basını duyurdu! Adriana Lima, Metin Hara

  • March 06, 2018 9:25 AM

Amerikan basını bir süredir birlikte olan Metin Hara-Adriana Lima çiftinin ayrıldığını duyurdu. Haber, 'Lima piyasaya geri döndü' başlığıyla duyuruldu. ancak Metin Hara sosyal medya hesabında bir kaç saat önce 'ilişkimizde sorun yok' mesajı paylaştı.

Amerikan basını bir süredir birlikte olan Metin Hara-Adriana Lima çiftinin ayrıldığını duyurdu. Haber, 'Lima piyasaya geri döndü' başlığıyla duyuruldu

New York Post'tan Richard Johnson'ın haberine göre en son Oscar töreninde de yalnız görüntülenen Adriana Lima bekâr hayatına geri döndü. Beş ay önce ilişki yaşamaya başlayan çiftin yolun sonuna geldiği iddia edildi.

Ayrılık haberleriyle ilgili sessizliğini koruyan Adriana Lima sosyal medya hesabından Metin Hara'yı takip etmeye devam ediyor ancak Metin Hara, Lima'yı takip etmeyi bıraktı.

İddiaların ortaya çıkmasından birkaç saat önce Metin Hara sosyal medya hesabında Adriana Lima'nın fotoğrafını paylaştı ve "Seni görmek için günleri sayıyorum" notu ile ilişkilerinde her şeyin yolunda olduğu mesajını verdi.

ABD basını duyurdu Adriana Lima, Metin Hara ayrıldı

Adriana Lima dün gerçekleşen Oscar ödül törenine ve after partiye tek başına katılmıştı.