Amerikali Turk

Tuğçe şimdi de Türk olduğu için gururluymuş

  • October 18, 2010 2:19 PM

Tuğçe Kazaz çark etti

Bir dönem din değiştiren ve vatanını Yunanistan ilan eden Tuğçe Kazaz şimdi Tüklüğüyle gurur duyduğunu ve başka yerde yaşamak istemediğini dile getiriyor.

Yunanistan'da yaptığı sürpriz nikahla Yorgo Seitaridis ile evlenen Tuğçe Kazaz, evlendikten sonra Hıristiyan olduğunu açıklayarak tepki çekmişti.

ÖNCE YUNANİSTAN SONRA İTALYA
Takvim'in haberine göre, ünlü modele yapılan eleştirilen, Tuğçe'nin "Artık vatanım Yunanistan" sözleriyle arttı. Yunan oyuncuyla evliliği yürümeyen Tuğçe Kazaz, önce Yunanistan'ı terk edip İtalya'ya yerleşti ardından da bu kez Budizm'e merak sardığını açıkladı.

PİŞMAN OLDU
Sürekli fikir değiştiren Tuğçe Kazaz, yine çark etti. Ancak ünlü modelin açıklamalarında bu kez geçmişte sarf ettiği sözler için pişmanlık vardı.

TÜRK OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM
Sözlerine "Türk olmak benim yaşamımın en önemli parçalarındandır" diye başlayan Tuğçe Kazaz, ekledi: "Türk olmak, gurur duyulacak bir nimettir. Avrupa ve ABD'de modellik yaparken Türk olduğum için önüme birçok zorluk çıkarıyorlar ama ben T.C. kimliğimi taşımaktan ötürü onur duyuyorum.

VATANIM TÜRKİYE
Kişisel kazançlarımı kaybetme korkusuyla vatanımı asla inkar etmiyorum. Bu yüzden kaybettiğim işler olsa bile benim vatanım Türkiye'dir. Başka ülkelerde çalışmam onlara hayran olduğumu göstermez. Türkiye dışında hiçbir yerde yaşamak istemem."