Amerikali Turk

Hollywood'u sarsan iddia!

  • September 28, 2010 4:28 PM

"Yeni evli bir Hollywood yıldızı benimle cinsel ilişki kontratı imzalamak istedi"

TV sunucusu Myleene Klass'ın dün açıkladığı iddia Hollywood'u sarstı.

32 yaşındaki Klass, çok tanınmış bir Hollywood yıldızının kendisine kur yapıp, "cinsel ilişki kontratı" imzalatmak istediğini söyledi.
Now dergisine verdiği röportajda Klass, bu teklif karşısında şoka girdiğini, başkasının evliliğine zarar vermeyi düşünmek bile istemediğini belirtti ve yaşadıklarını şöyle anlattı:"Yaklaşık altı ay kadar önce, yeni evlenmiş bir Hollywood yıldızı onunla bir cinsel ilişki kontratı imzalamamı istedi. O an 'Tanrım, sen hangi gezegendensin' diye düşündüm."

"Onunla birkaç kez görüştüm ve röportaj yapmak için bir öğle yemeğinde buluştuğumuzda bana bu teklifle geldi. Ama ben yuva yıkan bir kadın olmak istemiyorum."

"Önerdiği kontrata göre cinsel ilişkiye girecektik, ancak bunu açıklamamız durumunda mahkemeye verme hakkımız olacaktı."
Klass'ın geçtiğimiz yıl röportaj yaptığı ünlü isimler arasında Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp ve Robert De Niro da bulunuyor.
Hollywood'u karıştıran bu iddianın ardından şimdi herkesin merak ettiği, böylesi bir kontrat önerisinde bulunan ismin kim olduğu.