Amerikali Turk

İşte '2011 model' Hülya Avşar

  • November 04, 2010 2:40 PM

İşadamı Sadettin Saran’la 3,5 yıl süren ilişkisini geçtiğimiz ay bitiren Hülya Avşar (47) ayrılığın ardından kendini tepeden tırnağa yeniledi.

Yeni sezon için kolları sıvayan Hülya Avşar, dokuz kilo verip yepyeni bir imaja büründü. Sadettin Saran'la dört yıllık ilişkisini kısa süre önce noktalayan Hülya Avşar, diyetisyen Banu Kazanç'ın denetiminde dokuz kilo zayıfladıktan sonra, '2011' imajıyla Zeynel Abidin Ağgül'ün objektifine poz verdi.

 

HEM FİLM HEM PROGRAM
Sabah'ın haberine göre; yeni denediği kabarık ve uzun saç modeliyle ilk kez görüntülenen Avşar'ın fotoğraf çekimi altı saat sürdü. Yaz aylarını dinlenerek geçiren Hülya Avşar, önümüzdeki günlerde Acun Ilıcalı'nın hazırladığı 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasında jüri üyesi olarak görev alacak. 'İstanbul dışında çalışmama' prensibini, bu program için bozan Avşar, geçen hafta Almanya turuna çıkmıştı. Ünlü oyuncu, çekimlerine bu hafta başlanan '72. Koğuş' adlı filmde de Kerem Alışık ve Yavuz Bingöl ile başrol paylaşacak. Hareketli bir çalışma temposu içine girmeye hazırlanan Avşar, yılbaşından sonra da Birol Güven'in çekeceği bir sitcom'da rol alacak.

 

HÜLYA AVŞAR'IN YENİ İMAJINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...