Amerikali Turk

AmerikaliTurk.com sosyal medyada da 1 numara!

  • February 16, 2017 1:54 PM

AmerikaliTurk, Sosyal medya`da gerçek, para ile satın alınmamış 100 bin takipçi `ye ulaşarak Amerika`daki Türklerin sesi olmaya devam ediyor... 


Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile Amerika`nin en çok ziyaret edilen tek Türk Web Portalı www.AmerikaliTurk.com üreten, aydın ve düşünür insanlarını aynı platformda bir araya getirip ürettikleri kavramsal artı değeri tekrar topluma sunma görevini sürdürmektedir.


Amerikalı Türk, sosyal medyayı etkin kullanımı ve her geçen gün artan kullanıcı ve takipçi sayısıyla dikkat çekiyor. Facebook’ta toplam 100 bin takipçiye ulaşan AmerikaliTurk.com, sadece Facebook üzerinden haftada 3.5 milyon kişiye ulaşıyor. 


Sosyal medyada hedef kitlenize kısa süre de nasıl ulaşılır, bize ulaşın... Sizde Rakiplerinizin Önüne Geçin Markanızı ve Reklamınız Tüm Dünya Duysun !

 

En doğru ve en objektif haberleri en hızlı biçimde sosyal medyada da aktaran AMERİKALITURK.COM'u beğeni ve paylaşımlarıyla zirveye taşıyan tüm okurlarımıza teşekkürlerimizle...

 

Amerikali Turk