Amerikali Turk

Türkiye`nin Ünlü Sanatçısı Serdar Ortaç Miami`de

  • April 09, 2017 10:42 PM

Serdar Ortac Miamide


Miami’ nin ünlü mekanlarından River Yatch Club, SPERO/VANDUTCH sponsorluğunda Serdar Ortaçseverleri ağırlıyor

Mart 2017’ de New York’ da sergilediği performansın yankıları hala sürerken, Serdar Ortaç 27 Mayıs’ ta bu kez de Miami’ ye geliyor. Sanatçı “GIYBET” albümünün büyük başarısını kutlamaya devam ederken akıllardaki soru şu: River Yatch Club’ da düzenlenecek konserde Serdar Ortaç Miami’ li hayranlarında bu kez nasıl bir etki yaratacak? Kesin olan bir şey var, unutulmaz bir gece yaşanacak!

Serdar Ortaç “Kara Biberim” le başlayan sanat hayatı boyunca 20 milyondanfazla album satmış, yüzlerce hit olmuş esere imza atmıştır. Şarkılarında Türkkültürünün derin etkisini doğu, batı ritimleriyle harmanlayan ünlü star, şimdibu ezgilerle Miami’ li hayranlarıyla buluşuyor.

Türkiye’ de çok kısa süre içinde “Miami’ de gayrimenkul yatırımları” konusunda lider konuma gelen SPERO GROUP, River Yatch Club’ da düzenlenen bu çok özel konsere partner firması VANDUTCH Americas ilebirlikte sponsor oluyor.

 

miami serdar ortac

River Yacht Club : Miami’ de nehir kıyısında bulunan farklıkonseptleri bir arada sunabilen bu mekan, içinde yer alanVanDutch Lounge, seçkin Japon restaurant “DASHİ” ve 1000 feet’ lik tekne bağlama alanıyla ön plana çıkmaktadır. Ünlü şeflerin hazırladığı deniz ürünleri ağırlıklı menüleri egzotik kokteyller eşliğinde deneyebilirsiniz.


401 Southwest 3rd Avenue p
Miami, Florida 33130
305-200-5716305-200-5716
riveryachtclub.com

VANDUTCH Americas : VanDutch kendine has rijit, ilgiuyandıran çizgileri ile seçkin lüks tekneler üretmekteuzmanlaşmış, haklı bir ün kazanmıştır. Dünyaca tanınan Frank Mulder tarafından dizayn edilen bu tekneleri üreten VanDutch,aynı zamanda en gelişmiş teknolojileri de içinde barındırmaktadır.

SPERO GROUP : Spero Group, Miami’ de kurulmuş SperoHolding’ e bağlı, Türkiye’ de ve ABD’ de ofisleri bulunan, Miami’ de gayrimenkul alımı planlayan yatırımcılarına bu konudaA’dan Z’ ye tüm hizmetleri bir arada sunan, Türk ve Hollanda ortaklı uluslararası bir firmadır.

Merkez : Ebulula Mardin Cad No 21 Etiler – İstanbul – 34330 TÜRKİYE
Miami: 92 SW 3rd Street, Suite 4 Miami – FL 33130 ABD
www.sperogroup.com