Amerikali Turk

Lincoln Tünel'de Cumhuriyet Bayramı Duyurusu - VIDEO

  • October 24, 2017 12:30 PM

29 ekim new york

Her gün yüz binlerce aracın geçtiği New York ile New Jerseyi bir birine bağlayan  trafiğin en yoğun olduğu Lincoln tünelinde Şanlı Bayrağımız ve Atatürk'un resmi billboarda gösterilmeye başlandı.

AmerikaliTurk.com'un öncülüğünde yayınlanan  Cumhuriyet Bayramı reklamı, çoğunluğu yabancı, günde ortalama 500 bin kişinin geçtiği Lincoln tünelinin girişindeki bilboardlar'da 'Happy Republic Day Turkey' olarak yer almaktadır

Ülkemizden binlerce kilometre uzakta olsak ta; Bayrağımıza, Atatürkümüz'e sahip çıkıp Cumhuriyetimizi yaşatmak bizim için bir onurdur... Bu reklamın hazırlanmasında bizden desteğini esirgemeyen; Bahcesehir Universitesi, Beşiktaş USA, Beyoglu Grill & Lounge, Fenerbahçe USA, Galatasaray USA, Nex Worldwide Express, Toros Restauranta binlerce teşekkürlerimizi sunarız.

 

29 Ekim kutlamalari çerçevesinde; New Jersey'in önemli şehirlerinden Lyndhurst Belediyesi'nde , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir bildiri sunulacak ve aynı gün saat 12:30'de Lyndhurst Belediyesi'nde düzenlenecek törenle  1 ay süreyle kalacak olan Türk Bayrağı İstiklal Marşı eşliğinde göndere çekilecek.

 


Bu sene Lyndhurst'te yedincisi  gerçekleştirilecek olan törene tüm halkımız davetlidir. Siz de katilin Cumhuriyet Bayramı'mızı hep birlikte kutlayalım...

Ne mutlu Türküm diyene 

Amerikalı Türk