Amerikali Turk

Los Angeles`da Yola Çıkan Mesut Yılmaz ve Eşinin Oğullarının İntiharından Haberi Yok

  • December 16, 2017 9:43 AM
  • (1 votes, avg. 5 from 5)

Büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz'ın ölüm haberi, babası Mesut Yılmaz ve annesi Berna Yılmaz'a söylenmedi. Uçakta internet kapatıldı, pilotlar uyarıldı.

Berna Yılmaz'ın rahatsızlığı için ABD'de olan Yılmaz çiftinin, oğullarının ölümden habersiz dönüş yoluna çıktıkları ve acı haberi henüz almadıkları ortaya çıktı. Mesut Yılmaz ve eşini taşıyan tarifeli uçak, İstanbul'a inecek. Ölüm haberini havalimanında alacak Yılmaz çifti için uçağa bir ambulans gönderilecek.

CENAZESİ ADLİ TIPTAN ALINDI

Beykoz'taki evinde ölü bulunan Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın 38 yaşındaki oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morgundan alındı.

MESUT YILMAZ VE EŞİNİN HABERİ YOK

Adli Tıp Kurumu önünde açıklama yapan Abdurrahim Albayrak, Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz'ın olaydan haberlerinin olmadığını söyledi.

BERNA YILMAZ'IN KALP RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE GİTMİŞLER

Tarifeli uçakla ABD'den Türkiye dönen Mesut Yılmaz ve eşinin yanında 2 yakını da bulunuyor. Yılmaz çiftinin ABD'ye Berna Yılmaz'ın kalp rahatsızlığı nedeniyle gittikleri öğrenildi.

UÇAKTA İNTERNET KAPATILDI, PİLOTLAR UYARILDI

17.40'da İstanbuL'da olacak olan Yılmaz çifti için bir ambulans uçağa gönderilecek. Uçakta internetin kapatıldığı, pilotların uyarıldığı belirtildi.