Amerikali Turk

Gay çıkan kocasının sevgilisiyle...

  • November 20, 2014 3:23 PM

Jardine Smith 

 

8 çocuklu kadın çocuklarını gay çıkan kocası ve sevgilisiyle büyütüyor


İngiliz kadın, kocasına erkek arkadaşıyla birlikte kendisine taşınmaya davet etti. Kocasının sevgilisine iki çocuğunun babası olma teklifini götürdü.

Mirror gazetesinde, İngiltere'de sıra dışı bir ailenin hikayesi yer aldı. Jardine Smith, 10 yıllık kocası Paul Hartley'in ilişkisi olduğunu öğrenince yıkıldı. Ancak sadece bir yıl sonra, kocası ve sevgilisi kendi evine taşındı. Bununla yetinmeyen kadın, kocasının sevgilisi Leo'ya çocuklarının babası olma teklifini de yaptı.

Üçlü çift, yaşamlarının geleneksel olmadığını ancak "her şeyi birlikte" yaptıklarını söyledi.

 

 

Kocası Paul için "o benim ruh ikizim ve en iyi arkadaşım, Leo da çok iyi bir insan, birlikte iyi bir takım olduk" diyen Jardine Smith, "Eğer hayatıma gelecekte bir erkek girerse, gay kocalarımı kabul etmek zorunda, çünkü onları bir daha ne kendimden ne de çocuklarımdan uzaklaştırmam." şeklinde konuştu.

İlişkileri Smith'in telefonda bulduğu uygunsuz mesajlardan sonra ortaya çıkan Paul ve Leo, gay sevgilinin evinde yaşamaya başladı. Çiftin birlikte yaptığı 4, kendisinin daha önceki ilişkisinden olan 2 çocuğuyla birlikte kalan Jardine Smith, Paul'ün çocukları özlediği ve geri dönme isteğini kıramadı.

Paul'ün yokluğunda hamile kalan Jardine, doğacak çocuğuna babalık etmesi için Leo'ya teklif götürdü. Smith'in bir diğer ilişkisinden de hamile kalması ve ayrılması sonrası, o çocuğunun da babası Leo oldu.

Jardine Smith, 3 ve 5 yaşındaki çocuklarının babası olan Leo hakkında, "Onun hiç çocuğu yoktu. Şu an ailemizin 8 çocuğundan 2'si ona baba diyor. İnsanlar bana inanılmaz olduğumu söylese de ben Leo'ya baba olma hediyesini sunduğum için çok mutluyum" dedi.

 

 

 

F5