Amerikali Turk

Yazarlar

Sevdiğim Adamın Oğlu..

May 28, 2010 10:59 PM

Rumuz: Seda - "Sevdiğim Adamın Oğlu...''

Sevgili Tüzin Ablacığım,

Ben kendimden 10 yaş büyük birine aşık oldum ve hala onunla birlikteyim. Onu deliler gibi seviyorum ve aramızdaki yaş farkını hiç sorun etmiyoruz. Ona çok güveniyorum yanlız aramızda ciddi bir sorun var.
Erkek arkadaşımın beş sene önce boşandığı eşinden bir oğlu varmıs. Eski eşinin yeniden evlenmesi üzerine erkek arkadaşım çocuğunun velayetini üzerine almak istiyor. Biz ileride evlenmeyi düşünüyoruz. Fakat ben bu durumda ne yapacağımı bilmiyorum? Lütfen bana yardım et ablacim!!!

Rumuz: Seda

Sevgili Seda,

Aşk, herzaman fedakarlık ister, eğer bu adam içın “hayatımın erkeği” diyebiliyorsan, fedakarlık etmeyi de düşünebilmelisin. Çünkü bir yuva karşılıklı fedakarlıkla kurulur.

Evet, bir çocuk aranızda gerçekten ciddi bir sorundur. Bugüne kadar çoçuğunu görmemiş bir baba için, bu özlem son derece doğal ama sen buna olgunlukla katlanabilecek misin?
Unutma ki, her evlilikte böyle bir çocuk sorunu olmasa bile, taraflardan birinin ailesine aşırı düşkünlüğü gibi beklenmedik problemlerle karşılaşmak mümkün.

Kısacası evlilikte her zaman her şey yolunda gitmeyebilir.Sevgilinin bu durumdaki tutmu da çok önemli tabi, fakat karşılıklı sevgi ve anlayış olduktan sonra, her şey kolaylıkla atlatılabilir...
 
Sevgiyle kal,

Tüzün Ablan .....
tuzun@amerikaliturk.com