Amerikali Turk

Yellowpages

Pozitif Dönüsüm Yasam Koclugu

New York, New York, NY, 11229

Negatif düşünüyor, negatif hissediyor ve negatif olaylarla çevrili bir dünyada yaşıyoruz. Başkalarını, dünyayı, yaşam şartlarını suçluyor, yakınıyoruz.

Başkalarını suçlamak, gücümüzü başkalarına vermektir. Gerçek güç; kendimizi tanımak, sevmek ve yaşamımızla ilgili sorumluluğumuzu elimize almaktır.

Bir de bitmek bilmeyen endişeler ve korkularımız var. Sevilmek, beğenilmek, onaylanmak, takdir edilmek, sorumluluklarımız, gelecek korkusu ve listelerimiz uzadıkça üzüyor.

Bu ve bunun gibi birçok neden yüzünden KENDİMİZ olamıyoruz, ruhumuz varlığımızda sıkışıp kalıyor.

Tüm bunlarla birlikte, aslında yaşamak değil, ayakta kalmaya çalışıyoruz. Hem ruhsal, hem zihinsel, hem de bedensel acılarımız büyüyor, mutsuzluklarımız, yanlızlıklarımız artıyor, yaşam kalitemiz düşüyor.

DEĞİŞİM herşeyden önce KENDİNDE, KENDİN ile başlar.

Sizleri dinliyor, farklı bakış açıları sunuyor, pozitif bir dönüşüm için yapmamız gerekenleri birlikte tespit ederek sizlere YOL ARKADAŞLIĞI yapıyorum.

Vermiş olduğum Pozitif Dönüşüm Yaşam Koçluğu herkes için uygun olmayabilmektedir. Ayrıca benim de sizin için uygun ve doğru bir kişi olup olmadığımı ön telefon görüşmesiyle birlikte değerlendiriyoruz.

Gerçekten DEĞİŞMEYE HAZIRIM ve KENDİM İÇİN BİRŞEYLER YAPMAK istiyorum diyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz. Yaşam bir yolculuk ve bu yolculukta ben de sizler gibi her yeni birgün yeni şeyler öğreniyor, ben de kendi yolculuğumu ve Pozitif Dönüşümümü gerçekleştiriyorum.

Not: Yaşam Koçluğu Sertifikam bulunmaktadır.

Fiyat : 50$ / saat

347-358-9230

  • Phone:347-358-9230
  • Email:

Map view

Reviews (0) Add your Review