Amerikali Turk

Yellowpages

Türkce- İngilizce- Almaca Tercüman (Turkish- English- German Translator and Interpreter)

27 Hudson Street, Freehold, NJ, 07728

Yazılı Tercüme Hizmetlerimiz

 1.  Yeminli - Noter tasdikli Tercümeler:

Konusunda uzman ve noterden yemin belgeli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir.

 1. Denizcilik Tercümesi: Denizcilik çevirisi projelerinde, konusunda uzmanlaşan tercümanlar tarafından denizcilik dökümanlarınız tercüme edilmektedir.
 2. Ticari ve Hukuki Tercümeler: Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, uluslar arası taahhütler, ihaleler, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar, toplantı tutanakları v.b. yazılı tercümeler, konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
 3. Tıbbi - Medikal Tercümeler: Tıbbi çevirileriniz, yalnızca Medikal sektör üzerine uzmanlaşmış birçoğu doktorlardan oluşan uzman kadromuzla tıbbi bir ahlak anlayışı çerçevesinde hazırlanmaktadır. Anestezi, dahiliye, biyoistatistik, diş hekimliği, göğüs hastalıkları, kardiyoloji, diyagnostik, endoskopi, endokrinoloji, ortopedi ve travmatoloji, halk sağlığı, toksikoloji, patoloji vb. Her türlü tıbbi alanda, her türlü reçete, prospektüs, broşür, katalog, kullanım kılavuzu, vb bilgi ve belgelerin tercümesi, başta İngilizce, Almanca,  olmak üzere pek çok dilde, büyük bir titizlik ve uzmanlıkla yapılmaktadır.
 4. Teknik Tercümeler: Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik dökümanlarınız tercüme edilmektedir.
 5. Akademik Tercümeler: Tezler, ödevler akademik araştırma v.b. gibi konularda, üniversite akademisyenlerine ve öğrencilerine sunulan tercüme hizmetimizdir.
 6. Edebi ve Sanatsal Tercümeler: Her türlü sanatsal ve edebi çalışmalar uzman tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir.
 7. Kitap, Katalog ve Broşür Tercümeleri: Tüm konularda kitap, dergi ve katalog v.b. gibi dökümanlarınızın tercümeleri yapılmaktadır.
 8. Web Sitesi Tercümesi: uzman tercümanlarımız, grafiker ve programcılarımızdan oluşan ekibimizle, son teknoloji yazılımlarını kullanarak siteniz tüm grafik arabirimleri ve içerdiği tüm metinlerle birlikte tercüme edilmektedir.
 9. CD/Kaset Deşifresi: Seminer, konferans gibi organizasyonların ses kayıtları yanında kasete ya da başka herhangi bir veri saklama ünitesine kaydedilmiş her türlü konuşmanın deşifre edilerek yazılı doküman haline getirilmesi çalışmasıdır.

Sözlü Çeviri Hizmetlerimiz

 1. Ardıl Tercüme: Bu hizmet seçeneğinde konuşmacı birkaç cümleden sonra ara vererek, tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir. Özel donanım gerektirmediği ve simültane tercümeye nazaran daha uygun fiyatlı ve külfetsiz olduğu için küçük iş toplantıları, karakol sorguları, duruşmalarda verilen ifadeler için idealdir.
 2. Simültane Tercüme: Konuşmacının söylediklerinin eşzamanlı olarak bir tercüman tarafından hedef dile özel ses sistemleri ve tercüman odaları kullanılarak dinleyicilere aktarılması hizmetidir. Yabancı firma veya kişilerle yapacağınız toplantı, konferans, seminer veya çeşitli organizasyonlarınızda b ire bir profesyonel tercümanlar aracılığıyla gereksinim duyduğunuz tüm dillerde Simültane Tercüme Hizmetleri verilmektedir.
 3. Simültane Sistem Kiralama: EDU Çeviri, ulusal ve uluslararası kongre ve konferanslarda kullanılan simültane çeviri, sunum destek ürünleri ve hizmetlerinin kiralama ve satışı konusunda en yeni teknolojilere sahip profesyonel cihazlar ve deneyimli teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

Gösterdiğimiz Özen;

Tercümeleriniz ister bir 1 sayfa olsun ister 1000 sayfa; bizler aynı özeni ve önemi göstereceğimizi taahhüt ediyoruz. Firmamız yıllardır Türkiye’de ve dünyada kendini kanıtlamış birçok firmaya, tüzel müşterilere ve öğrencilere teknolojik imkânları seferber ederek hizmet vermektedir. Üzerimize düşen hizmet görevini müşterilerimize en iyi şekilde vermeye çalışmaktayız. Tercümenizi yaparken sizin memnuniyetinizin bizim için önemini aklımızda tutmakta ve bu bilinçle çalışmaktayız.

Tuluhan Translation serves 24/7 with truly specialized translators and our guarantee to meet our clients’ tightest deadlines have made us an indispensable part of the legal scene around the world.

KALİTELİ  ZAMANINDA  UYGUN FİYATLI
DOĞRU TERCÜME

 

 • 1000 karakterden az, küçük çalışmalar 1 sayfa olarak kabul edilir.
 • Tercüme ücretlerine Katma Değer Vergisi (KDV) dahil değildir.
 • Tercüme ücretine noter tasdik ücreti dahil değildir.
 • Noter tasdik ücreti ilgili noter tarafından ayrıca tahsil edilir.
 • 50 sayfa ve üzeri tercüme işlerinde indirim yapılır.
 • 100 sayfa ve üzeri tercüme işlerinde ekstra indirim yapılır.
 • Anlaşmalı müşterilerimiz için çok uygun ve özel fiyatlarımızı lütfen sorunuz.
 • Hukuki, edebi, finansal, teknik, mühendislik, medikal, bilimsel, ticari vb uzmanlık gerektiren metinler için fiyat isteyiniz.


 • Phone:732 275 7672
 • Website:https://www.facebook.com/TuluhanTranslation?ref=tn_tnmn ,Hakant.TranslatorsCafe.com
 • Email:

Map view

Reviews (0) Add your Review