Amerikali Turk

Yellowpages

Türkiye-Amerika-Türkiye Ev Eşya nakliyatı ve Gümrük Hizmetleri

GÜLBAHAR MAH.OTELLO KAMIL SOK MERT APT.NO:8/3 MECİDİYEKÖY, İSTANBUL-TURKEY, NY, 80300

TÜRKİYE-AMERİKA-TÜRKİYE

EV VE KİŞİSEL EŞYALAR, TİCARİ EŞYALAR
TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ 

 Sizin için ev eşyalarını Şehir içi veya şehirlerarası taşıtmak veya taşımak en kolay taşıma şeklidir


Mutlaka herkes  ev eşyalarını, ofis eşyalarını birçok kez şehir içi veya şehirler arası  taşıma işini ya kendileri yapmış yada  taşıma firmasına yaptırmıştır.  Sizin için bu kolay taşınma şeklidir. Çünkü taşıtacağınız ev eşyası  aynı şehrin içinde bir bölge veya aynı ülke içinde başka şehirdir.  Sizin için  evden eve hizmet veren Nakliyat firmasının güvenilir olması yeterlidir. 
 

söz konusu ev eşyanız bir ülkeden başka ülkeye taşıma işi olması halinde ne yapacaksınız? 

Ülkeler arası ev eşya taşıması ise şehir içi veya şehirlerarası ev taşıtmaya benzemez... Çünkü artık güvenilir nakliyat firması yanında her iki ülkede de  uluslararası ev eşyası mevzuatlarına hakim uzman şirkete ihtiyaç doğmaktadır.  Her ülke, ev eşyanın gideceği ve geleceği ülke arasında imzalanan uluslararası sözleşmeler, nakliye ve  gümrük mevzuatlarını uygulamakta, bu mevzuatlara göre ev eşya işlemlerini giriş ve çıkışına izin vermektedir. 


Bilinçsiz yaptırılan ülkeler arası ev eşya taşımaları;  gereksiz yere eşyanın gümrük ambarlarında bekletilmelerine, eşyanın gümrüklerde kalmasına, ekstra gümrük ambar ücretleri ödenmesine, ekstra gümrük vergileri ödenmesine, zaman kayıpları gibi maddi ve manevi kayıplara uğramıza neden olmaktadır.

 

Belki de hayatınız boyunca ülkeler arası ev eşya taşıtmayı bir kez yaptıracak ve yaşayacaksınız. Bunun için güvenilir nakliyat firmasının yanında mutlaka gümrük mevzuatlarına hakim firma olması sizin için kaçınılamaz yoldur. 

 

 Neden Biz?


Firmamız 1987 yılında kurulmuş olup;  uzun yıllardır tüm ülkelerden evden eve  kişisel ev eşyalarının uluslararası nakliye hizmetin yanı sıra, hem Türkiye'de hem de tüm ülkelerde paketleme, depolama, hamaliye, gümrükleme, sigorta işlemlerin hem organizasyonunu  ve hem de mevzuat danışmanlığını aynı bünye içinde yapmaktadır.
 Ülkelerde uygulanan gümrük mevzuatları ülke çıkarları açısından  her zaman değişikliğe uğraması doğaldır. Çünkü her ülke kendi politikaları ile birlikte uluslararası anlaşmaları uygulamak zorundadır. 

Bizler güncel olarak mevzuatları takip etmekte, Ev eşyaların ülkeler arası organizasyonlarını  A'dan Z'ye Hizmet sunmaktayız.  Ev eşyalarını  Taşınacağınız evin kapısından, yeni evinizin kapısına kadar oluşabilecek tüm hizmetlerin tamamından paket olarak  yararlanabileceğiniz gibi,  dilerseniz gümrük hizmetlerimizin yanında  bu paket hizmetlerimizden bir veya birkaçından yararlanabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız...

 www.gumrukmusavir.com


Gümrük Vergilerinden Muaf Olarak Kullanılmış Ev Eşyası Türkiye’ye İthali >>> 

Evlilik Nedeni ile Türkiye'ye Eşya İthali >>>

Miras Yoluyla İntikal Eden Eşyanın Muafen İthali>>>

Türkiye’ye Öğrenim Amacıyla Gelen Öğrencilere Ait Malzeme ve Ev Eşyası>>>

 

 

Gümrük İşlemleri

Nakliyat

 Depolama 

Paketleme 

 Sigorta

 

  • Phone:+902123568050
  • Fax:+902123568097
  • Website:wwww.gumrukmusavir.com
  • Email:

Map view

Reviews (0) Add your Review